cristian
| cristian a întrebat:

Ce calitati te fac cu adevarat barbat in ochii femeilor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MATURIZEAZA-TE!

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nevoia innascuta de a le ocroti cu demnitate, incredere in tine si daruire. Mira

| nicky a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi tu insuti, nu trebuie sa pari a fi altcineva, restul vine de la sine. O femeie care te place cu adevarat te place pentru. ceea ce esti tu.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Seriozitatea, masculinitatea, sarmul, fermitatea si bineanteles situatia materiala.

| bethy92 a răspuns:

Responsabil, curajos, iubaret, sensibil, oprotector...si toate acestea care iti vin in minte dupa ce ai citit ce ti-am zis o femeie e greu de multumit pfffffffffff

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Respectuos, iubitor, intelegator, serios

| gabrielutzu a răspuns:

Frumos din punct de vedere fizic, bogat, smecher, tupeist, sus- pus, bun de "vrajeala", baiat de gasca.

| LittleZyzy a răspuns:

Seriozitatea, sensibilitatea, curajul, simtul umorului in limita bunului gust si al bunului simt, si mai ales simtul responsabilitatii. Femeilor le place sa apreciezi o anumita coafura, tinuta, o anumita fapta, si sa le spui lucrul acesta, sa se simta apreciate, frumoase si iubite.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pentru tine conteaza asa de mult calitatile [adevarate sau adaugi altele in plus, cele false] numai sa fortezi prietenia cu o fata si/sau casatoria? Te vei casatori cu fata potrivita, nu cu una falsa. Tu hotarasti in final.

| maryana91 a răspuns:

Depinde de la femeie la femeie. Nu toate apreciaza aceleasi calitati...pentru unele poti fi: waw, iar pentru altele: de nimic (in timp ce tu esti la fel in ambele situatii);-)