| alinagyo a întrebat:

Hey baietii! Daca ar trebui sa alegeti intre doua fete:una timida si una indrazneata, ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| Adelina_Iuliana_1998 a răspuns:

Fiecare fata are ceva special.o fata timida te face sa o intelegi din priviri si gesturi...pe cand o fata indrazneata spune lucrurile pe fata.parerea mea este ca fetele timide sunt mai interesante findca trebuie sa le descoperi incetisor, sunt mai misterioase si nu te plictisesti niciodata!

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Timidalove struck

| phantomitza a răspuns:

Mai bine timida sa o inveti tu sa fie indrazneata, nu una dinaia badarana sa aiba un comportament urat.

Răspuns utilizator avertizat