| Sov95 a întrebat:

O fata (de care imi place) stie ca ma pricep la poezii si mi-a cerut sa-i scriu una. Numarul ei norocos fiind 25, ma voi chinui sa fac una de 25 de strofewinking. oricum, nu asta este ideea. Vreau sa intreb daca, nu stiu, asta are vreun fel de sens ascuns. Si va rog nu radeti de intrebarea ma ca nu ma pricep la din astea!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa nu cred ca vrei sa revolutionezi Luceafaru`, deci incearca sa o faci de 25 de versuri, nu de strofe... ce vei scrie atata? V-a fi o poezie plicticoasa.Incearca sa vorbesti in poezie despre ea, dar sa nu i te adresezi, sa "o povestesti" pe ea, fara sa-i dai numele in poezie.
Multa bafta`!:*:*:*

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Scrie o poezie cu tenta de dragoste!

| deviant18 a răspuns:

Poate avea un inteles ascuns faptul ca te'a rugat sa ii scrii o poezie. sau poate doar vrea o poezie. incearca sa bagi cateva mesaje subliminale in ea si vezi ce reactie arebig grin

| MindFreak a răspuns:

Vezi sa nu incerce sa faca misto de tine impreuna cu celelalte vaci care ii sunt prietene. 90% din fete sunt atat de insensibile la cultura cum nici nu iti imaginezi. Oricum, eu te inteleg, se intampla sa fi prost si sa te indragostesti! Ai grija ce faci, bafta!