| BacaCostin a întrebat:

Salut, va rog sa nu radeti dar vreau sa va intreb ceva si nu prea ma pricep ...Nu prea imi place sa ma pupe cineva pe obraz si astea deci. Cand o fata ma pupa pe obraz trebuie sa o pup si eu pe celalalt? Sau daca o pup eu primul trebuie sa ma pupe ea pe celalalt sau nu conteaza? Si serios, chiar nu stiu va rog frumos sa imi raspundeti daca puteti chiar vreau sa stiu...

Multumesc frumos. Funda +vot celor care ma ajuta.

1 răspuns:
| ralucutza2323 a răspuns:

Pai in primul rand pupatul ar trebui doar mimat nu chiar sa te pupe pe obraz sau invers.dar mai sunt persoane care fac si asta logic si normal ar fi ca atunci cand cineva te pupa ar trebui sa ii raspunzi la fel.tu ca baiat cand intalnesti o fata pe care o cunosti si sunteti prieteni ar fi frumos sa o pupi (sau ma rog sa mimezi pupicul doar apropiindu-ti obrazul de al iei) asta din respecti si sa nu creada ca esti lipsit de educatie.dar sa stii ca nu esti obligatwinking