| iuliana_5162 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva(sper sa nu vi se para prostesc)winking...adica eu nu prea ma pricep la desen si am cautat siteuri din astea un inveti sa desenezi si am luat de acolo desene si sa va dau un ex: adica daca am vazut ca invata sa facem animale am facut multe si le-am pus si grajd asa(in desenlaughing) asa si nu stiu pe viitor, adica mie imi place foarte foarte tare sa desenez chiar daca nu am talent si cine stie? poate deschid ceva. Dar intrebarea mea este urmatoarea: daca e sa deschid ceva (adica ex ala cu animalelele nu a fost foarte concret dar eu nu iau desenul tot adica adaug ceva de la mine) nu stiu, ar fi legal? adica cu desenele altora?

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Nu ai avea cum sa deschizi ceva doar pentru ca iti place sa desenezi cand tu nu stii sa desenezi. Asta e doar ceva de moment.