| anonim_4396 a întrebat:

O fata ma place, se tot da la mine ier m-a luat de mana sta cu capul pe umarul meu tot vrea sa iesim numai noi 2 fara altii si am aflat de la prieteni ca ea ar vrea sa fimpreuna. Problema e ca eu nu vreau relatie momentan si nu pot sa zic ca o plac prea mult pe ea. Cum as putea sa procedez astfel incat sa isi dea seama ca eu nu as vrea sa fiu cu ea fara sa o ranesc prea tare? Sunem prieteni insa nu as vrea ceva mai mult de atat cu ea

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ii spui pe direct ce ai aflat ori te comporti in continuare ca un prieten si ii refuzi frumos iesirile in doi.

| Violleta2022 a răspuns:

Deschide gura si spune-i direct, asa cum ne-ai spus si noi aici, ca nu vei o relatie cu ea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îi spui exact asta.

| Hammurabi a răspuns:

Spune-i să te caute peste vreo 2-3 ani, că probabil n-ai mai mult de 14 ani. laughing

| anonimuIl a răspuns:

Te place o fată și tu întrebi pe internet cum să îi spui că nu o placi?

| amii123 a răspuns:

Vericule, n ai mai avut parte de afecțiune feminina de te ai agitat asa?