| onlyblack7 a întrebat:

O fata pe care o plac cand vorbeste cu mine pe mess scrie cu roz, iar cand vb cu altcineva scr normal. Stiu ca e o prostie ce intreb dar credeti ca e un semn ca ma place daca mie sa zicem imi scrie altfel?

8 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

E clar o prostiewinking

| Chrisstine a răspuns:

Si eu scriu cu rozlaughing

| MishikiCrisy a răspuns:

E probabil in sanse de peste 50%, deci eu zic sa actionezi

| Orte95 a răspuns:

Inseamna ca e moarta dupa tine, dar e mai timida!
Invito la 1 suc sa vezi acolo senzatii in roz. Funda?

| AlexanderAdrian a răspuns:

Si n-ai borat pana acum?

| Simplicity a răspuns:

Buna, daca fata aia nu are mai mult de 15 atunci 100% ca te place

| Raicu_Mirela_1991 a răspuns:

Inseamna ca te place

| aLeeXiNNo a răspuns:

Frate stai sa ne intrebi pe noi? intreabao pe ea daca te place dar spune-i sa fie sincera si vei afla. Daca esti timit joaca adevar sau provocare cu ea. (eu asa procedam cand eram mai mic) joci asa si cand alege adevar ii spui sa fie sincera cu tine si o intrebi pur si simplu. Pana la urma ce se poate intampla? Poate ai noroc si te place.siiii poate deveniti un cuplu bafta revino si tu si spune ce s-a intamplat big grin poate dai si funda