| Marian1948 a întrebat:

E o urgenta si va rog sa fiti seriosi. E posibil ca o fata sa si piarda virginitatea introducandu i doar un deget sau 2? Mai tarziu ia ccurs sange.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Exclus, fiindca este IMPOSIBIL ca o fata sa se AUTOdezvirgineze. In schimb isi poate DEFLORA ''pasarica''; cu sau fara producerea sangerarii. Este unanim recunoscut faptul ca dezvirginarea se produce doar in cazul in care se produce pentru prima data un contact direct intre cele doua organe genitale.Sanatate!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E posibil, de ce nu

| mihai69 a răspuns:

Nu cu degetul se pierde virginitatea, ci cu o puță.

| minrest a răspuns:

Se defloreaza, cum sa nu. Crezi ca himenul e de tabla?

| Anonima283 a răspuns:

Dacă i-a curs sânge, de ce nu laughing