| Ralf1971 a întrebat:

O femeie care inghite sperma barbatului, dupa ce face sex oral, este mai sanatoasa decat una careia nu-i place sa inghita sperma?

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cu siguranta, sperma contine proteine necesare dezvoltarii armonioase a corpului

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cel mai bun raspunms, felicitari

| Kaℓi a răspuns:

E o intrebare ori un anunt prin care vrei sa impartasesti din experienta ta?

| JetBlueJet a răspuns (pentru Kaℓi):

Ce bass i-ai dat big grin

| Kaℓi a răspuns (pentru JetBlueJet):

A folosit, uite ca a aparut semnul intrebarii happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat mineralele precum si micro si oligoelementele existente in sperma pot fi de un real folos in viata dar mai ales "sanatatea" unei femei insa numai in cazul in care ingurgiteaza o cantitate de ordinul a minim (sa zicem) 1 litru de sperma, dar cu conditia ca neaparat aceasta sa fie proaspata. laughing

| Doub a răspuns:

Mno, de la sămânţa aia, probabil, în burta femeii se dezvoltă o întreagă grădină botanică.

| Oana92 a răspuns:

Faptul ca o femeie inghite sperma nu o face mai sanatoasa si nici nu o afecteaza negativ.

| bogdan72 a răspuns:

Are ceva mai multe proteine ingerate (pe care le putea lua la fel de bine din alimentatie). Nu vad diferenta.

| TRZ a răspuns:

Ramane la aprecierea femeii daca vrea sa inghita sau nu