| Cosminovici18 a întrebat:

Ce se intampla daca o femeie inghite sperma in urma unui sex oral? dau funda!
P. S: Nu e intrebare la misto. vreau doar sa aflu ce se poate intampla si nu o pun ca s-a intamplat chestia asta doar asa sa vad ce se intampla ca o metoda de prevenire!

Răspuns Câştigător
| sinx a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic... Singurul mod in care ar putea sa te afecteze este cel psihic.

| Cosminovici18 explică (pentru sinx):

La ce te referi,, singurul mod in care ar putea sa te afecteze este cel psihic,,?

| sinx a răspuns (pentru Cosminovici18):

Pai ca fata, poate unele nu pot sa faca asta, poate le e scarba sau mai stiu eu ce impedimente pshice intampina.
Ca baiat altfel sta problema, nu are cu ce sa te afecteze, o sa iti placa. Un singur sfat as avea sa-ti dau. Nu-ti forta prietena sa fac asta daca nu vrea. Se poate trai si fara... trust me.

| Cosminovici18 explică (pentru sinx):

Stai linistit nu sunt psihopat! Dar mersi ca mi l-ai spus prinde bine oricum!

| sinx a răspuns (pentru Cosminovici18):

Acum fugi la treaba laughing

| Cosminovici18 explică (pentru sinx):

Ok mersi laughing

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic, unele spun (aaa ce gust bun are, e ca laptele "fraza folosita in secvente pornografice").

| RyugaHideki a răspuns:

Nu poti pati nimic rau deoarece ea va ajunge in stomac unde va fi digerata. 100% nu vei pati nimic rau daca persoana respectiva este sanatoasa. Daca este bolnava cu ceva contagios, nu iti sugerez sa...inghiti.

| Cosminovici18 explică (pentru RyugaHideki):

Scuza-ma daca m-ai inteles gresit nu sunt fata sunt baiat!

| RyugaHideki a răspuns:

Asta daca tu esti fata. Daca esti baiat...atunci inverseaza putin persoana la ce am zis mai sus si scuzebig grin

| Cosminovici18 explică (pentru RyugaHideki):

Bine ca ti-ai dat seama pana la urma!

| RyugaHideki a răspuns (pentru Cosminovici18):

Numele tau este mai mult gen neutru si nu imi pot da bine seama daca esti fata sau baiat. Si bine ca m-am corectat repede inainte sa spui tu cevabig grin

| Cosminovici18 explică (pentru RyugaHideki):

De acum inainte stii ca sunt baiat!

| QueenE a răspuns:

Nimic, ce sa se intample?
nici o sansa sa ramana gravida stai linistitwinking

| rabbit2014 a răspuns:

Cel mai rau caz poate vreo boala...