| anonim_4396 a întrebat:

O femeie cu apetit sexual, cat de mult timp poate rezista fara sa se atinga sau fara sex? Mai ales cele mai in varsta.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce te gandesti la o femeie ca la un barbat? o femeie nu are acelasi dorinta sexuala ca un barbat, ele fac sex mai mult pentru anumite avantaje materiale, sexul find un avantaj pentru ele

| crimsti a răspuns (pentru RAY):

De-aia ai ramas nef... pana acum, cand o sa-ti schimbi viziunea poate prinzi ceva.

| Caro34 a răspuns:

Buna! Depinde foarte mult ce fel de educatie are, care ii sunt activitatile ce-i ocupa timpul, zodia, factorii genetici etc., deci nu exista ceva fix ci totul este in continua transformare. Mai este si cazul de cati prieteni are si la fel, cu ce se ocupa ei, cand se pot vedea etc. Deci, eu te sfatuiesc sa nu te increzi doar in "apetit sexual"! Tu dormi mereu minim 8 ore pe noapte, cum scrie in literatura de specialitate? Fiecare face ce crede ca este mai bine pentru el; la fel si cu aceste femei! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca are un apetit sexual normal, o face in limitele normale. Logic, nu? Daca e nimfomana, e treaba ei cat, unde si cu cine si mai ales de ce?

| ambanidemaenerveaza a răspuns:

2 secunde