| anonim_4396 a întrebat:

O fetita de 12 ani si un baietel de 4 ani pot face copii? laughing

20 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Da, sigur ca da si chiar cu succes, cu conditia sa-l deseneze pe o hartie sau sa-l conceapa din plastelina. La cati mai multi copii! Oare o fetita de 12 ani pune asa o intrebare, am murit si n-am simtit.

| Farcas a răspuns:

Nu! laughing Ce poate face baiatul ala la 4 ani? A inebunit lumea asta

auran
| auran a răspuns:

Asta trebuia pusa la Trivia/Amuzante

| mikiscence a răspuns:

Dura asta! tu esti fetita de 12?

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Nu. Un baiat de 4 ani nu e fertil. Fata mai are sanse sa fi ajuns la maturitate sexuala, dar baiatul de 4 nu.

| giovana a răspuns:

Fetito, lasa copilul in pace! Il traumatizezi. Cauta si tu unu de 14-15 ani ca sigur vrea!

| Guitarlove a răspuns:

Doamne... daca iei i-a venit ciclu` daa.winking

| urbanghost a răspuns:

Sa vina Politia, au innebunit copii laughing

| cristina_6456 a răspuns:

Saracu copil altu mai mare nu-ti gasesti?

| totata a răspuns:

Nu

| iceman a răspuns:

Te-ai gandit mult pana sa pui o astfel de intrebare stupida?
Cred ca ai un singur neuron si acesta e plecat la plimbare

E un banc care ti se potriveste
Intrebare: cum se simte un neuron in capul unei blonde?
Raspuns : Singur cam asa se simte si al tau

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Doamne! cu atatea buletine informative si cum in ziua de azi se vb numai despre ma indoiesc ca cineva mai are semne de intrebare privind asta.
nu, nu au cum.chiar daca fetei i-a venit mestruatzia, baiatul de 4 ani nu e fertil.intelegi? bft

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.la xerox. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic, ca se poate.mai bine vorbrsti cu parintii despre ce ai facut, sa te ajute, fiindca ei stiu cum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bei da u ai violat copchilul sau ce laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cazul in care ei stiu ce este....sexul...poate ca....sau poate ca....sunt o domnisoara specialista de 19 ani dar nici eu nu pot stii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne iarta-ma, mare e gradina ta. Fato gaseste-ti unul de varsta ta daca tot iti doresti s-o faci si mai vorbim. Nu viola copiii

| PAULsighet a răspuns:

Ba da virtuali...=]]

| PAULsighet a răspuns:

Nu ce treaba-i asta laughinglaughing

| angea a răspuns:

laughing Pai cum sa poate? La varsta aceea nu e fertil.Asta e tare de tot.laughing