| Amedeia a întrebat:

Buna!! imi da careva o idee de filme aventura si cu copii sa fie! (ma refer si sa fie cu un baietel sau o fetita) ceva?

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand ''Joaca de-a Spionii''. Este foarte frumos si e o combinatie de comedie, aventura, romance si SF big grin.

Noapte buna!

| Pricked a răspuns:

The Spiderwick Chronicles
Narnia
Harry Potter.

Asta e tot ce stiu. Vizionare placuta!

| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Pai, mie mi-a placut home alone, nu e chiar cu o fetita, dar e un baiete, cronicile din narnia, leul vrajitoarea si dulapul, capcana pentru pariniti-toate filmele cu gemenele olsen, dadaca 1, 2, 3; matilda, agen cody bancks 1, 2; fratele lider, micutii smecheri, ramona si berzeelus, brave...

| Onutsu a răspuns:

Iti recomand o animatie, Gnomeo and Juliete, foarte interesanta si dragut filmul! L-am vazut mai demult.Vizionare placutaaa!

| Dariusuu a răspuns:

Iti recomand calduros filmul.

Paradisul spulberat.

E o drama, dar cu siguranta te va surprinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria The Chronicles of Nardia.