| oceanoflove a întrebat:

O intrebare adresata baietilor, dar fara comentarii/raspunsuri deocheate, rautacioase si lipsite de bun simt. Preferati ca prietena sa poarte sutien cu burete sau fara burete?

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu n-am avut niciodata o mare pasiune pentru sanii mari sau pentru iluzia de sani mai mari data de un sutien cu burete. Se spune ca sunt doua feluri de barbati...cei carora le plac mai mult sanii si cei carora le place mai mult fundul unei femei. Eu fac parte dintre cei care se uita mai mult la fund, deci pentru mine nu prea conteaza daca are sanii mai mici.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cu, pentru ca arata mai bine sanii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de situatie.
daca nu e foarte dotata si are vreo tinuta care trebuie sa se aseze bine gen rochie de seara e clar ca e nevoie de burete.
in rest cat mai natural, nu vad de ce as vrea sa privesc la niste forme false mai ales cand stiu ca sunt false.

| oceanoflove explică (pentru suntserios):

Gen daca fata are cupa B si isi pune cupa D atunci e falsa. Zic ca la cel cu burete se vad mai ridicati la bluzele cu decolteu.

| mihai69 a răspuns:

Fără... sutien!winking

| Drimmero a răspuns:

Cum vrea ea

| alexalx1234 a răspuns:

Chiar nu contează asta, pentru mine cel puțin. Contează să iubească cu adevărat.

| timidu89 a răspuns:

Fara burete

| Andresso a răspuns:

Fara burete

| InYourPants a răspuns:

Prefer sa aiba personalitate si sa poarte ce vrea ea, nu ce prefera niste ratati de pe TPU