| Catacata7799 a întrebat:

O intrebare adresata fetelor:Cum v-ati dori sa fie iubitul vostru, din punct de vedere fizic si moral?

Răspuns Câştigător
| Phini a răspuns:

happy ma lasi sa te ajut in privinta asta?

Uite, chiar daca nu ai un corp bine definit, poti sa fi atragator pentru fete din mai multe puncte de vedere.
1. Sa fi sigur pe tine
2. Sa fi aranjat, chiar si acasa!
3. Sa nu fi sufocant, cand vine vorba de o relatie, fi putin mai dur ( inchis in tine ) crede-ma!
4. Sa nu fi baiatul mamei, sa te poti descurca singur!
5. Sa arati afectiune, din cand in cand, darnu la toti, depinde de persoana.
Daca esti prea moale esti luat peste picior, atat de fete cat si de baieti.
6. Nu e suficent sa fi tare, casa faci relatia sau pe cei din jurul tau sa te placa, si sa se simta bine in preajma ta, trebuie sa ai un simt al umorului rafina.
As putea sa continui pana maine, eu ti-am dat niste sfaturi, mai bine le inveti autodidact. Succesc!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa fie frumos si moral, dar nu exagerat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș vrea să fie cel mai de încredere tip, să fie hotorât, fidel. Nu-mi pasă cum arată, atâta timp cât mă face să mă simt bine lângă el. Să aibă și toate defectele din lume. pentru mine toate imperfecțiunile lui sunt perfecte.

| Happyjump a răspuns:

Sa aibă ochi frumosi, zâmbet frumos, sa fie binefăcut, sa fie puternic dar totuși sa aiba sentimente si mai ales, sa aiba simtul umorului

| Anonymous999 a răspuns:

Fizic sa-mi placa mie, sa fie matur, protector, sa ma iubeasca neconditionat, sa fie minunat.happy