| VeleaDennis15 a întrebat:

O întrebare pentru voi, fetelor: V-ar plăcea ca un băiat să vă scoată în oraș să luați masa la restaurant, să vă cumpere haine, bijuterii, gadgeturi etc, să mergeți cu el în vacanțe etc.?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Atata vreme cat nu am sentimente pentru el, poate sa fie putred de bogat, ca ma lasa complet rece toti banii si ofertele lui.

| Necunoscut112 a răspuns:

Alt cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

| cevdet a răspuns:

Asa ceva impune obligatii mari din partea ta. Nu ar fi un simplu "baiat". Asta se intampla de obicei cu amantele.

| Aleeeela a răspuns:

Mie nu mi'ar place. Prefer ca astfel de lucruri sa mi le cumpăr singura. Nu as dori așa ceva de la o relație. Mi se pare normal ca de ziua ta sa cumpere ceva sau din cânde în canu o floare. Dar mai mult ar însemna că din "iubit" devii "bancomat"