| RAY a întrebat:

O intrebare pentru baieti, fete

1 as vrea raspunsuri serioase care este motivul pentru care sunteti intro relatie cu o fata?

2 as vrea raspunsuri serioase care este motivul pentru care sunteti intro relatie cu un baiat?

7 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!

Am nevoie de un sprijin.
Imi place să îl văd fericit.
Stie să mă facă să rad.
Stie să mă țină aproape.
Avem ce discuta împreună.
Este un om puternic şi ştiu că mă pot baza pe el.

O zi bună!

| wolder a răspuns:

2. il iubesc, ma iubeste, ne potrivim, ne intelegem, ne simtim bine impreuna, fiecare moment impreuna e minunat, mi-ar fi greu fara el ma simt foarte atasata de el.

| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Eu sunt fata, deci raspund la 2.
De ce sa fiu cu un baiat? Pentru ca nu as fi singura, cineva m-ar face sa ma simt unica. Si de aia suntem, ca sa fim cu cineva.
Trebuie sa impartasesti cu cineva dragostea, sa simti fluturi in stomac, sa fi aiurit si sa te gandesti mereu la persoana respectiva. Plus ca, cui nu ii place un sarut sau o imbratisare, alinturi si altele? E dragut.

| grab a răspuns:

Pai sunt intr-o relatie cu o femeie pentru ca altfel viata nu are gust!

bafta!

| adriang95 a răspuns:

1.
Pentru că
- îmi place să petrec timpul cu ea
- știe cum să mă liniștească, cum să mă distreze, cum să-mi vorbească în așa fel încât să mă simt bine
- îmi place să o fac pe ea fericită
- prefer să o am pe ea ca inspirație pentru poeziile pe care le scriu decât propriile frustrări
- îmi luminează ziua pur și simplu cu prezența ei.
- „because nothing else matters"

| hondru a răspuns:

1 chiar stie cum sa ma tina aproape de ea

| Robert_Andrei_1996 a răspuns:

Ca sa le violam. funda