| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: V-ar placea si ati fi impreuna cu o fata daca ea are inaltimea 1.54 si voi sunteti inalti?
Vreau raspunsuri serioase!

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta! Femeile micute sunt cele mai dragute pentru ca traiesti cu vesnica impresie ca o poti baga in buzunar.De asemenea, doar Mos Craciun are picioarele indeajuns de puternice ca sa ridice orice greutate.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Suuuper inaltimea ta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ti se pune pata pe una, treci peste inaltimea ei. Cred ca asta ar spune orice baiat. Cred. Eu unul nu ma dau in vant dupa pitici de genul, prefer fetele mai inalte, macar 170.

| alex055 a răspuns:

Pentru mine cele mici sunt cele mai dragute (mici la inaltime ), sunt acele momente cand nu ajung sa te sarute, mie imi placewinking