| senstein a întrebat:

Cati copii ati vrea? Fie ca sunteti fete sau baieti vreau niste raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| DDoctorita a răspuns:

Cred ca o fata si un baiat ar fi perfect!
Dar, avand in vedere ca ce conteaza e sa fie sanatosi, ei daca sunt 2 baieti sau 2 fete, nu conteaza! happy

22 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Maxim 2.

| daηă a răspuns:

Nu sunt sigura. Poate o fata thinking

| Crucified a răspuns:

Un miliard! glumeam. laughing
nu as vrea copii, vreau pisici si caini, animale de companie! sau hamsteri.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sase sute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unul

| TooNight a răspuns:

Nu stiu, nici nu m-am gandit, vreau animalute de companie in speciallaughing

| Criiistinutsa a răspuns:

Un baiat si o fatabig grin!

| Domiinic a răspuns:

Nu vreau.

| pufuleata a răspuns:

Perechebig grin

| mylifedance a răspuns:

As vrea sa am 2 gemeni ori baieti ori fata si baiat dar gemeni love struck

| Deicide a răspuns:

Un băiat.Clar.

| claudia_4698 a răspuns:

Dar ce esti femeie sau barbat?
Financiar cati poti sa cresti?
Ai copii? Ca femeie iti zic ca mi-ar place sa am casa plina de copii dar nu cred ca pot nici fizic dar nici financiar.

| senstein explică (pentru claudia_4698):

Sunt barbat.

De ce ma intrebi cati pot sa cresc?

Momentan nu am copii, in viitorul apropiat o sa am, nu se pune problema. Iar eu ca barbat iti pot spune acelasi lucru despre copii, insa, de ce ti-ai dori sa ai casa plina?

| claudia_4698 a răspuns (pentru senstein):

Eu iubesc copii foarte mult si regret ca nu m-am facut profa.Ca femeie iti zic ca am o fetita si am nascut prin cezariana si am avut foarte multe probleme dupa nastere fetita a fost si este sanatoasa mananca bine, totul ii ok cu ea.Dar poate mi-as mai dori un copil dar nu acum dar numa poate nu ii sigur sper sa ii pot oferi fetitei mele tot ce vreau si tot ce nu am avut eu.Eu am fost sigura la parinti (ii foarte naspa) Parintii mei au divortat de cand eram mica tata a murit nu de mult si mama este plecata in Italia de multi ani.EU am "locuit" la mama adica singura crying( mi-am petrecut multe sarbatori in fam adica singura cryingpoate asta ii un motiv

| senstein explică (pentru claudia_4698):

Sa-ti traiasca!
Apreciez foarte mult ca te dedici in totalitate fetitei. Si mie imi plac copiii foarte mult dar in acest moment nu pot face unul, nu ca nu as avea cu ce sa il intretin dar trebuie sa gasesc persoana potrivita pentru mine, in viitorul apropiat (1 an, 2) mai mult ca sigur am sa fac cativa happy.
Stiu cum este sa fii singur la parinti, si ai mei au divortat si am trecut prin multe dar am facut tot posibilul sa trec si sa uit chestia asta, nu privesc in urma, ma gandesc doar la viitor si tot asa voi face mereu,. Stai linistita timpul ne rezerva tuturor cate ceva, la momentul potrivit vom vedea.Iti urez mult succes, fericire si multa, multa sanatate fetitei, tot ce conteaza. Nu mai fi trista ca nu e bine, fii vesela chiar daca intampini probleme!

| MarinaAdelina a răspuns:

Eu imi doresc de la 5 ani sa am o fata si un baiat gemeni.

| senstein explică (pentru MarinaAdelina):

Poate ti se indeplinste dorinta, cine stie?!

| KzO a răspuns:

Hmmm cred ca o fata... nu prea inteleg de ce ai pus aceasta intrebare

| senstein explică (pentru KzO):

Nu trebuie sa intelegeti, am vrut sa aflu unele chestii, e de ajuns cati ati raspuns si va multumesc din suflet.

| ralusweet a răspuns:

2. o fata si un baiat day dreaming