| Bebe_4675 a întrebat:

O intrebare pentru fete big grin, daca am facut sex cu prietenul meu, iar el nu a introdus penisul decat o singura data in vaginul meu, desi nu tot, dar pe mine m-a durut mai sunt virgina? Precizez ca eram pe stop si nu pot sti daca am sangerat dupa.

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Nu din moment ce el a introdus penisul si te-a durut, dar e posibil sa nu te dezvirginat cum trebuie.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,nu mai esti virgina.
Daca ti s-a rupt himenul sau nu, vei putea intelege datile viitoare cand e posibil sa sangerezi o picatura sau nu.
Dar, virgina nu mai esti.

| Cătălina a răspuns:

Nu mai esti virgina daca ai avut contact sexual normal, anal sau oral. Chiar si 1cm daca l-a introdus, atunci inseamna ca tocmai ai avut contact sexual. Asadar, nu.

| Kylexy a răspuns:

Nu

| VacutzaRoscata a răspuns:

Normal ca numai esti virgina

| monicutza_5552 a răspuns:

Mda. nu stiu ce sa zic.sunt sanse sa mai fii
:*

| Zero a răspuns:

Auzi draga.pentru prima oara in viata ta.nu crezi ca era mai bine sa faci sex cu el can nu erai pe stop.cred ca ori cine stie asta laughing si data viitoare bag-o pe toata