| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare speciala.cum ar arata partenerul/partenera ideala? raspundeti nu va sfiiti haideti raspundeti si fete si baieti. dar vreau sa iti dau amanunte si la astectul exterior dar si interior

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuia sa zici: vreau sa (imi) dati amanunte de la aspectul fizic oricum ii vezi pe astia cum iti vor zice invata gramatica sau limba romana nu ii baga in seama ca-s prosti/e. Si sa iti spun eu nici nu vreau sa am prietena ca nu are rost decat sa fiu cu una care inseala la greu mai bine singur chiar daca doare.

| AG a răspuns:

Buna,
Poate sunt putin mai demodata, dar mie imi plac artistiibig grin. Prefer un baiat romantic, visator. Sa fie atent si in primul rand sa ma iubeasca. Ca si fizic: uraaaasc chestia cu patratele si altele. Sa fie normal, sa aiba parul negru sau sate, mediu, nu suport baietii cu parul scurtlaughing. Sa aibe ochii caprui sau albastri, si un zambet care sa te doboare. Si e foarte important sa aiba simtul umorului.

| PisicaRoz a răspuns:

Buna!:* pai la aspectul exterior : sa fie putin mai inalt ca mine,sa arate binisor la fizic,sa aiba freza (nu se poate fara)laughing,par saten,iar culoarea ochiilor nu conteazatongue
Aspect interior: sa fie sufletist,intelegator, nu prea tupeist, destept si cuminte adica sa nu ma inselelove struck cam asa ar fi partenerul meu idealhappy

| RockNGreen a răspuns:

Partenera idealathinking hmmm...
Deci eu mor dupa ochi albastri si parul blond...
Sa ma inteleaga, sa fie frumusica... nici muma padurii...
Interior... ficat de dimensiune mare... si cu inima mare:X