| TheRoyalHH a întrebat:

O intrebare pentru fete: Voi cand ramaneti datoare la baieti la dati un :*( puic)? daca da dc?laughing

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

As face asta doar cu baiatul de care imi place sau as vrea sa fiu cu el, nu cu toti. Si as face asta pentru ca mi se pare un gest dragut, si poate fara sa stii si el vrea sa fie cu tine, si asa se poate infiripa ceva frumoshappy

12 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

In viata este bine sa nu ramai datoare, nimanui!

| Paulla a răspuns:

Voi băieţii tindeţi să supraevaluaţi gesturile de genul. În general fetele sunt mai apropiate între ele, o îmbrăţişare sau un sărut pe obraz nu sunt mare lucru, nu înseamnă că-i place de tine.
Iar eu prefer să-mi plătesc datoriile direct, nu o dau pe lângă cu gesturi (de orice fel).

Răspuns utilizator avertizat
| Seby90 a răspuns:

Asta mi se pare comportament de curva. Imprumut 5 lei si dau un pup.

Mai bine, dau un pup pentru 5 lei, same thing nu?

| Azµre a răspuns:

Nu, de ce ar face așa?
Un pupic este pentru un cel mai bun prieten și atât nu la toți bădăranii cărora le ceri bani!

| Xtadelo a răspuns:

Nu, nu le dau "puic " straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ramai datoare bagi un bot, nu pupic.

| Raiiiisa a răspuns:

Incerc sa nu raman datoare nimanui. Nu te vei intalni niciodata cu cineva care cu o mana sa iti dea, iar cu cealalta sa nu iti i-awinking

| JiTerra a răspuns:

No. :]] As face-o daca as sti ca e cineva mai apropiat sau chestii :]] sarut mai des fetele pe oraz decat baietii =]] [asa ca intre fete..nu altcevahee hee]

| hhhapciuuu a răspuns:

Nu, nu fac asta, dau inapoi :0

| Sisitta a răspuns:

Cel Mai bine sa nu ramii datoare nimanui