| slrs a întrebat:

O intrebare pentru fete voua ce va place sa auziti de la un baiat? Si daca nu va place de el initial ce faceti? V-ar placea de un baiat caruia ii place sa va alinte? Si cam cum ar trebui sa fie acela adica daca e mai timid e ok? PS:Sunt baiat raspunsuri

3 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

1. Trebuie sa ma convinga ca este sincer in tot ce spune
2. Daca nu-mi place de el la inceput si nici pe parcurs cand el incearca sa ma cucereasca, ii spun clar ca nu putem fi iubiti
3. Mi-ar placea ca un baiat sa fie atent si care ma alinta frumos
4. Daca este timid la inceput, nu-i nici o problema dar daca el de obicei este mai tacut, nu-mi place pentru ca imi plac baietii care iau initiativa ei

| Anastasia1997 a răspuns:

Pai e dragut de la un baiat cand iti sopteste la ureche ca ca te iubeste sau ca o sa aiba grija de tine mereu si cand nu mai ai putere de nimic sa iti dea curaj si sa te scoata din stare aia. Daca nu imi place de el sunt mai retrasa si incetez din glume in preajma lui.Acum depinde de caracterul fiecaruia.Nu conteaza cum esti daca aceea persoana te place ar trebui sa te placa si timid si intrasnet, cum esti u si mie mi s-a intamplat si aceea persoana cat a fost de timida cand a fost cu mine s-a deschis incat am zis ca nu e aceea persoana pe care o cunosc.Tu nu mai fii asa ingrijorat in legatura cu EA, trebuie sa te placa asa cum esti tu :*

| Amorosa18 a răspuns:

Din punctul meu de vedere eu as vrea sa aud de la un baiat spunand'mi cat de mult ma iubeste, cat de importanta sunt pentru el. Dar nu neaparat vorbele conteaza ci sa imi dovedeasca.
Daca nu imi place de el ii spun, fara sa se supere si ramanem prieteni big grin
Daca e timid, glumim, vorbim mai mult si il fac sa se simta bine pana uita de timiditate.
Succes! :*