| Samanul a întrebat:

Sall, am o intrebare pentru fete tongue
1. Ce va palce sa auziti de la un baiat
2. Ce va place sa faca un baiat pentru voi
3.cum var placea sa arate un baiiat

Răspuns Câştigător
| GabiStory a răspuns:

Cauta pe net big grin

3 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Paaiii...
1.mie cel putin imi place cand un baiat imi face complimente...si toate celelalte: ca ma iubeste, k sunt singura din viata lui, etchappy
2.e foarte frumos cand un baiat iti face cadouri neinsemnate dar care pentru cei 2 inseamna foarte mult, sa se intereseaze de mine, sa ma ia in brate si sa ma sarute de fata cu prietenii(dar fara saruturi frantuzestilaughing...doar de-astea dragute:X)
3.eu din pacate ma uit la un anumit fel(si imi pare rau k fac asta): par lung(roker daca se poatewinking.), slab (dar nici schijalaughing), cu un zambet frumos, vesel, intelegator, iubitor. fidel...cam atat

| greenish a răspuns:

Buna.
1. Sa imi zica `te iubesc` cand ma astept mai putin
2. Ce sa faca? Pai...sa fie atent cu mine, sa imi fie alaturi si la bine si la greu, sa nu isi piarda sentimentele de pe o zi pe alta
3. Nu e foarte important cum arata happy Important este sa fie sufletist si sa stiu ca ma pot baza pe el oricandwinking

| Anailyn a răspuns:

Buna,
1. in principal ca ma iubeste, ca sunt cea mai importanta persoana in viata lui si ca alta nu EXISTA in viata lui.
2. nu sunt genu de fata "arunca-te in ocean sa imi demonstezi ca ma iubesti", adica cand este necesar sa faca o alegere intre me si altceva, eu sa fiu pe prim plan
3. aici depinde, daca este vorba de fizic(ceea ce nu prea dau mare importanta) fata rotunda, inalt si un zambet frumos. insa despre caracter:simtul umorului, vesel, intelegator, fidel, iubaret si romantic.
Pa pa:*