| TraficantDePufuletzi a întrebat:

Mi-am cumparat un Nokia lumia 520 de doua saptamani, totu mergea perfect, nimic neinregula pana astazi cand am schimbat cartela din telefon, prima data a mers, dar a doua oara cand am pus-o la loc pe prima cartela nu se mai aprindea telefonul, adica se aprinde, apare "Nokia" si dupa aia tot ecranul albastru, si tot asa ramane. Stie cineva care este problema? Ce trebuie sa fac? DAU FUNDA MARE! Inafara sa il duc la service!

Răspuns Câştigător
| labontdumitru a răspuns:

I s-a intamplat unui prieten. Nu e foarte scump. Si ar trebui sa iti aduca telefonul repede inapoi ca nu dureaza mult sa schimbe softul (ca si cum ai baga windows la pc)

4 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Da, are dreptate Iabontdumitru s-a dus softul de la telefon, tot ce poti face e sa il duci la service.

| labontdumitru a răspuns:

S-a dus softul. Mergi cu telefonul la la service si il repara.

| TraficantDePufuletzi explică (pentru labontdumitru):

De unde sti? ti s-a intamplat si tie? cam cat ma costa reparatul?

| TraficantDePufuletzi explică (pentru labontdumitru):

Ok mersii big grin

| labontdumitru a răspuns (pentru TraficantDePufuletzi):

I s-a intamplat unui prieten. Nu e foarte scump. Si ar trebui sa iti aduca telefonul repede inapoi ca nu dureaza mult sa schimbe softul (ca si cum ai baga windows la pc)