| 123495 a întrebat:

Fetelor, ce tip de orgasm preferați mai mult: clitoridian sau vaginal? Care oferă senzații mai intense (just curious) și când ați avut ultima oară un orgasm?

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Labo!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ar raspunde vreo fata la intrebarile astea de obsedat?

| mihai69 a răspuns:

Unele nu au deloc, altele doar unul dintre cele două tipuri, și ăla cu greu. De unde ar ști să răspundă la curiozitatea ta?!?

| Zabbyel a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))) ele nu stiu pe ce lume traiesc, dar admite (despre orgasm) rolling on the floor)))))))))) asa ghinioniste love strucklove strucklove struck

doar asteapta un macho, exact ca la loz in plic! totul e zel...

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Uita-te la un film porno cu lesbyence cand isi freaca 'pasaricile' una de alta, si o sa realizezi care ofera senzatii mai tari.