| Cristicris4321 a întrebat:

Am o problema la penis cred,nu-s sigur. problema e ca pe pielicica interioara a penisului (la varf ) am un fel se besica sparta si a ramas un fel de cicatrice care e putin deformata, cam asa am stiu sa explic, si pe langa ea sunt niste bubite mici si albe. ce sa fac? E grav? Sau e in regula?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pare a fi gonoree. Du-te la proctolog, sa gaseasca pe unde a intrat gonoreea. Apoi vei face injectii cu penicilina si o sa iti treaca.

| Assy99 a răspuns:

Probabil ai avut un furung cum se spune in popor și acesta a spart. Nu este nimic grav, însă trebuie sa vizitezi un doctor. Acesta îți va spune sigur ce problema ai.