| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

O intrebare stupida dar cred ca multi au avut problema asta. am 17 ani sunt baiat si as vrea sa stiu cum as putea intra in vorba cu o fata (pe care o stiu doar de pe facebook, dar pare draguta si de treaba si as vrea sa iesim). Ea are 16 ani, deci nu stiu, daca puteti sa imi spuneti cum sa intru in vorba cu ea sau asa, as aprecia happy

3 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Te-ai gandit sa-i zici "Buna"?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Conversezi cu ea pe fb, iti raspunde la mesaje? Daca da inseamna ca sti mai multe despre ea, nu ramane decat sa-i faci o invitatie la un suc, daca accepta esti norocos. Daca mai doresti detalii sunt prin preajma

| unknøwn a răspuns:

Te duci la ea şi îi spui : Salut!
Ce-i aşa de greu?!