| anonim_4396 a întrebat:

O lesbiana poate ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Daca face sex cu un barbar si acesta ejaculeaza da logic dar altfel nu are cum

6 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Fiecare femeie ramane insarcinata, desigur sunt unele care nu pot face copii.
Daca in vaginul ei intra sperma.

| xKaяikatuяix a răspuns:

Binenteles draga happy laughing! Doar daca este vorba de sex intre o femeie si barbat. intre doua lesbiene, nuwinking.

| GaNgSty a răspuns:

Poate daca in vaginul ei intra sperma de barbat.
Aproape toate femeile raman insarcinate nu conteaza ca este lesbiana sau masochista.

| Creiot a răspuns:

Ba bine ca nu... laughing
Orice are uter si ovare poate.

Dar daca tu te referi la o relatie sexuala intre 2 lesbiene atunci NU, doar daca una nu este hermafrodita!

| Ali191 a răspuns:

Dar cum poate intra sperma in vaginul unei femei?
Facind sex cu un barbat, nu?

Răspuns utilizator avertizat