| AnemonaP a întrebat:

O prietena de-a mea i-a spus unui baiat ca imi place de el. El a spus ca nu e interesat, si ca e indiferent si ca sunt urata sad. Cum pot sa-l atrag? Nu vb cu el si nu am facut-o niciodata. Funda
P. S. 1. Fara raspunsuri stupide
2. Fara bluze decoltate, machiata, chestii din astea.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| Alissya97 a răspuns:

E ceva copil dăsta prost, cumva? 12-13 ani? Cum să spui unei fete că e urâta? Doamne, ce dobitoc _|_.Fiecare e frumos în felul lui. Đă-i pace. Nu merită,din contră,ignoră-l,nu mai insista. Iară, prietenei tale, spune-i că ţi se fâlfâie de el când pe lume is 1034375302309 băieţi. Deci,stai liniştită, nu umbla după băieţi, lasă-i să vină ei la tine. Îti doresc multă baftă. :*

| pwp a răspuns:

Nu-i de tine, poarta-te cu el cu indiferenta!
pe lumea asta e cineva si pentru tine happy

| AnnaMaria a răspuns:

Dc sa iti bati capu cu el? daca a zis ca esti urata, inseamna ca NU VREA SA FIE CU TINE, nu incerca sa il atragi ca nu e rost XD

| AnemonaP explică:

De fapt face 16

| Justonekiss a răspuns:

Pai daca a spus ca esti urata dovedeste ca e nesimtit si nu ar trebui sa te mai tii dupa el.Dar daca iti place muult de el ai putea incepe prin a observa ce-i place si de exemplu daca ii place sa mearga in club baga-te in discutie cu el pe tema asta, sau pe alta tema care sti ca lui ii place.Si daca vezi ca tot nu te baga in seama ar trebui sa renunti pentru ca exista multi baieti care sigur ar vrea sa vorbeasca cu tine si te plac pentru ce esti.Multa bafta:*