| AnemonaP a întrebat:

Un baiat cam ma place, am observat si din atitudinea lui. Odata mai era cu doi baieti si eu cu o fata.Si el il intreba pe unu:,, Hai mah, stam cu ele? ca oricum n-avem ce sa facem.". Si un baiat a spus odata rapid :,, Vrei sa te combini cu el?". Credeti ca ma place? Daca da, cum pot sa-l atrag?
Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| AnabellaBella a răspuns:

Pai nu poti sti niciodata daca te place sau nu. eu zic ca da, nuami ca poate ar trebui sa-l intrebi chiar tu. Intradevar este greu, dar trebuie sa stii. Sau daca nu pune o prietena sa-l intrebe sau mai bien zis intreaba un prieten de-al lui. Si cu parte cu atrasul, aici ori trebuie sa fi tu isati ori trebuie sa afli ce gen de fata i place si sa incerci. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| AnnY98 a răspuns:

Hey.fi sigura ca te place...nu mai tr sa-l atragi... daca si uh il placi, ia-l de mana si zi. daca nu ai acel tupeu zi pe messwinking.Bye!

| Piㄨㄨy a răspuns:

Te placewinking

Ca sa te apropii de el intra in vorba cu el,gaseste lucruri pe care le aveti in comun(muzica, filme, etc.) si lucrurile vor decurge de la sine:*.

Succes:*!

| pynnk a răspuns:

Da te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu draga mea nu iti dau un raspuns stupid,dar daca a zis si el chestia asta sau celalalt baiat cealalta chestie nu inseamna ca vrea sa se combime cu tine, scuze ca poate iti spulber visele, dar eu asa cred trebuie sa iti realitatea ca atare nu sa crezi orice vorba este roz