| anonim_4396 a întrebat:

O prietena vrea sa mearga la liceul militar si trebuie sa faca un control ginecologic poate intra daca nu mai este virgina?

8 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Nu vad ce legatura are.am avut si eu o colega care a vrut sa intri si nu i-a trebuit asa ceva dar ea intrase la liceu de nu a mai intrat la liceul militar dar nu ia trebuit nici un control ginecologic

| Alexandra1114 a răspuns (pentru Blondamea):

Pai nu stiu asta mia sp ca are pe lista de de analize

| Blondamea a răspuns (pentru Alexandra1114):

Nu stiu sigur eu iti spusai prietenei mele nu ia trebuit si oricum nu vad rostu

| Blondamea a răspuns:

Pitipoanca'i mata nu eu

| Analytical a răspuns:

Viata personala si viata profesionala se exclud total una pe alta! happy

| Giulia97Anna a răspuns:

Nu, nu poate intra daca nu mai este virgina, o colega de-a mea s-a dus acolo si a spus ca nu primeste fete care si-au inceput viata sexuala

| adelina9992 a răspuns:

Nu ii trebuie consult ginecologic.Analizele nu arata daca esti virgina sau nu dar arata daca esti gravida...

| Sturlubel a răspuns:

Serviciul nostru de cadre nu accepta viitori militari cu un comportament indecent. Daca nu poate demonstra sau explica o cauza "decenta" care a dus la dezvirginare nu va fi primita la liceu.