| lor3nutza a întrebat:

O sa fiu destul de scurta sunt in clasa a6a si sunt destul de inalta si cam plinutza stau langa tipul de care imi place si si el e inalt si plinutz :-p cred ca si lui ii place de mine dar nu stiu cum sa aflu.Intotdeauna ma fac mai remarcata prin ce ma imbrac prin mirosul parfumului...etc

Cum sa aflu daca ii place de mine sau cum sa il fac sa se indragosteasca de mine stiu ca dragoste cu forta nu se poate (P. S. nu am o prietena destul de buna care sa il intrebe sau macar sa ii spun ca imi place de el prietenei mele)

Am nevoie de raspuns urgent

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

De obicei 80% din baieti sunt timizi la varsta aia,mai ales daca nu-i dala cocalar/tigan etc,ori intreaba-l tu sau pune-o pe prietena ta sa il intrebe dar daca este ff timid cred ca va zice ca nu te place, mai bine ii spui tu sa fie si el sigur ca te place, si dupa chiar daca zice nu tinete dupa el (poate zice nu k ii este rusine) si daca tot nimic dupa cateva saptamana atunci inseamna ca.chiar nu te place, bafta, necesita timp treaba astahappy

| mona a răspuns:

Intreaba l tu direct sau scrie-i un biletel,nu ti mai implica prietena,poate baiatu e mai timid cand vine vorba de fete si i rusine sa ti spuna din prima, trebuie sa simti tu asta, da macar sti ca l ai intrebat

| lor3nutza explică:

Ma ok eu il intreb dar daca zice ca nu si incepe sa se rada de mine am mai patit din astea