| Anonimm30 a întrebat:

Oamenii cu probleme mintale unde isi gasesc partenerul/a

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Internet - cunostinte sau deloc. Aia au mai mult succes la ele decat oamenii obisnuiti nu vezi la stiri cate cazuri de violenta domestica apar? Nici ele nu par sa fie perfecte dar greu cu oamenii in general.

| DeyCj a răspuns:

Unde îl caută toată lumea.Pe net, real, etc., dar e bine ca ei să fie sinceri şi să zică asta de la bun început.

| corbulalbrosu a răspuns:

In stabilimente specializate cum ar fi : Socola, Poiana Mare, etc, etc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum adică unde? Ce probleme mintale? Azi bolile mentale care nu sunt grave, sunt tratabile, vindecabile.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Depinde si de problemele lor, iar cei care isi gasesc, posibil tot la modul general, intalniri, intamplari, conversatii, iesiri, evenimente.

| LPCTSTR a răspuns:

Oamenii aia nu prea isi gasesc partener. Depinde si de gradul severitatii bolii.

| NotNamed a răspuns:

La biserica. Acolo poti intalni toate specimenele.

| OFQuestions a răspuns:

Pai userii de pe TPU spun ca isi gasescu partenerul/a pe diverse site-uri matrimoniale

| RAY a răspuns (pentru OFQuestions):

Dar unde am putea?

| OFQuestions a răspuns (pentru RAY):

Corect. Unii nici nu ar putea in alta parte laughing

| RAY a răspuns (pentru OFQuestions):

Eu vb serios acum, da o varianta care o recomand este socializarea reala, dar daca nu ai prieteni, eu am 31 de ani nu ma imprietenesc cu adolecenti si doar cu persoane din generatia mea,ca aia au famili, asa ca ori vb cu una necunoscuta ori pe tinder,badoo da doar din orasul tau, poti merge la sala, bibloteca, te poti inscrie in comunitati, desi sunt posibilitati multe