| Adi88 a întrebat:

Oare ce fantezii au femeile?

18 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

○ Oare pot manca 3 hamburgeri fără sa ma îngraș?
○ Oare cartofii prăjiți sunt atât de nesănătoși?
○ Oare Gigel de la 3 își inşala nevasta?
○ Oare Constantin de la 5 mi-ar da parola de la Wi-Fi dacă o cer?
○ Oare dacă ii scriu eu prima ma va considera cu*va?
○ Oare dacă încerci șefului meu o mărire, o voi primi?
○ Oare de Revelion ar trebui sa ma îmbrac într-o rochie sau blugi, cizme și geaca?
○ Oare dacă beau mai mult de o sticla de votcă, intru în coma alcoolica?
○ Oare dacă ii umblu prin telefon, voi găsi poze cu altcineva?
○ Oare când spune că merge la bere cu băieții, nu se întâlnește și cu alte fete?
○ Oare dacă ma îmbrac cu rochia asta roșie, fundul meu nu va părea mai mare și el nu ma va mai iubi?
○ Oare ar trebui să pun poze pe toate rețelele de socializare de la aniversarea noastră de săptămâna trecută?
○ Oare ar trebui să-i spun ca i-am cheltuit toți banii economisiți de pe card?

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Catrice):

Aia cu Gigel ma ține în suspans

| Catrice a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Și pe mine laughing

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Catrice):

Cât despre celelalte dileme legate de un purtător de penis chit că ești într-o relație sau nu, răspunsul e da...te înșeală și da, pari grasă în rochia aia roșie și ce să vezi, odată și odată tot o să vă despărțiți

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Pe mine ma tine in suspans ca ai scris "înșeală".winking

| Catrice a răspuns (pentru DeathIncarnate):

broken heart I'm sad now... depression, cuts, pills...

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Catrice):

Truth,only the truth was spoken, milady.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Plato):

Relax
Se întâmplă și la case mai mari.

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

De când am actualizat sistemul, îmi corectează multe cuvinte aiurea. Am găsit cuvinte care nici nu știam ca exista laughing

Știu ca e 'înșală', aceeași situație ca și cu 'așază' (asta mi-a venit în minte, știu ca sunt mult mai multe)

| mutilatorul2000 a răspuns (pentru Catrice):

Do it pussy

| SG1995 a răspuns:

Să se fwtă.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu știu. Întreabă-le

| Paula2018 a răspuns:

Ehee și încă câte laughing

| Adi88 explică:

Piei satana

| Secret5 a răspuns:

Pt teme sexuale: in bucatarie, polițistul și hotul, fetița rea care e pedepsita, profesoara.
Pt altfel, fantezie cu plecări, familie, casa, viitor

| Adi88 explică (pentru Secret5):

Dar oare au fatezii si in 3?