| crystynaradu a întrebat:

Oare de ce barbati violeaza femeile?

Răspuns Câştigător
| EuCuTine a răspuns:

Aia nu sunt barbati aia sunt niste animale. Violeaza pentru ca nu stiu sa vb si nu stiu sa accepte un refuz. Cand dai cu fata de perete doare dar cand bagi dinamita in el se duce dracu asa este si cu ei daca nu pot pe calea normala aleg violul. Animale daca vor sa faca sex mai bine merg la o " curva" si gata. Nu isi dau seama ca distrug o viata si o mentalitate. Eu daca as putea le as taia P. A. Daca as vedea un viol cred ca las "sparge" in bataie si dupa las duce la politie.

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Violul poate fi consecinţa de satisfacere a nevoilor sexuale, sau a acumulării de sentimente negative către persoana respectivă.
Poate să fie şi o urmare a pierderii controlului de sine, sau poate avea loc în urma consumului exagerat de alcool sau droguri.
O zi bună!

pa, pa.

| Flav a răspuns:

La ce fel umblati pe strada, si var-miu de 12 ani ar viola.

| thereforyou a răspuns:

Au ceva la cap, eu nu-i inteleg cum se excita cand femeia e foarte speriata, plange, tipa, se zbate, este foarte enervanta. Nu inteleg cum au erectie in momentele alea:O

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai probabil din lasitate. probabil vor sa isi demosntreze ca pot avea autoritate si forta asupra cuiva mai putin puternic si ca pot face ce vor cu ele.

| Pho3nix a răspuns:

Barbatii aia n-au pic de sentimente. Nu se gandesc la consecinte, si la multe altele. Nu se gandesc prin ce perioada va trece acea femeia dupa viol.

| Alexakos a răspuns:

Pt ca au probleme la "bibilica" si asa se satisfac, nu mai rezista si vor neaparat sa... si nu are pe cine... si na, si o spun iar laughing ca zice tare bine ÉrotiqueConseils, mai bine nici ca se poate. (sper ca nu ma injura laughing ) o zi buna.

| αndï a răspuns:

In caz ca puneai intrebarea : cum salvezi o femeie de la viol
e destul de usor, o comvingi
in afara de asta, cei care violeaza au prea mult tupeu si nu au frica de ratiune, gandesc placerea pe moment, apoi nu stiu ce sa mai faca. Dar crezi oare ca femeia aia legata, dupa ce se obisnuieste cu mataranga in ea crezi TU ca nu-i place? laughing
cunosc un caz, femeie dezvirginata de violator care incepuse sa-i placa, apoi ghici ce. cei 2 s-au casatorit, a marturisit asta in ziar laughing

| DorelSudoru a răspuns:

laughingPentru ca nau cu cine sa se fu*a

| carnat a răspuns:

Haha, dar de femei care au violat barbati nu ati auzit? raised eyebrows
pacat, interesati-vawinking

| theprettyreckeless a răspuns:

Pentru ca majoritatea se cred extraordinar de destepti, vor sa isi arate forta si ca pot avea ce doresc, fara sa le pese de femeia respectiva.

| RAY a răspuns:

De cretini si imbecibili ce sunt merita omorati