| RAY a întrebat:

Oare de ce de cea ce iubim nu avem parte?

Răspuns Câştigător
| ItsMyTime a răspuns:

Pentru ca daca iubesti in ziua de azi majoritatea fetelor sunt cu fite si isi bat joc deci stai in banca ta si gasesteti pe cineva care nu are fite si arfe ca se mai gaseste dar mai rar

| RAY explică (pentru ItsMyTime):

Ai dreptate majoritatea sunt tarfe materialiste, ipocrite, mincinoase asa e

17 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu intotdeauna. Exista si oameni care se potrivesc si se inteleg, apoi ajung sa se iubeasca si asa raman impreuna pentru tot restul vietii.Bineinteles, incredere, comunicarea si respectul sunt punctele cheie.

| neutrino a răspuns:

Ne place sa primim, nu sa si daruim.

| h3r a răspuns:

'Cause, majoritatea traim pentru a iubii.
Fie ca avem parte de aceea persoana sau nu, iubim cu sufletul curat. Tanjim dupa ea. Insa din pacate, nu avem parte de persoana iubita.
Daca nu iti impartaseste iubirea, atunci nu-ti merita iubirea!

Cu greu ne dam seama de asta.

| Xtadelo a răspuns:

Si ce vrei, sa ai totul pe tava? Mai palpitant asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca toate ar fi asa cum fiecare ne dorim,viata nu ar mai avea nici un sens. Uneori, soarta ne pare potrivnica, pentru ca nu avem puterea sa intelegem ca acel moment nu este al nostru, ca acea persoana, nu este pentru noi.Toate sint doar "incercari", ca niste teste, pentru a invata ca viata este o lupta continua si ca nu avem voie sa clacam.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea se mainifesta fata de multe lucruri si capata multe forme...

*ceea

| moartetiganilor a răspuns:

Eu unul prefer sa primesc decat sa dau.happy
In multe privinte...

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru moartetiganilor):

Serios? Preferi sa-ti dea unu m**e decat sa-i dai tu lui? Genial esti!

| moartetiganilor a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Te-am intrebat ceva, ma puta?

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru moartetiganilor):

Alupigus?

| moartetiganilor a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Aha sigur, tu de la tatal tau happy

| fonfulika a răspuns:

E destul de simplu lucrurile pe care le vrei sunt intotdeauna ce nu ai niciodata nu o sa ai un lucru si sa il vrei sa il apreciezi etc. de aceea iubesti doar ce nu ai pentru ca nu vezi cea ai daca iti place de o fata incearca sa fii romantic cu ea si daca nu te baga in seama fat-e remarcat fii special si deosebit fata de restul baietilorwinking sper ca te-am ajutat funda?

| Defreyor20 a răspuns:

Pentru ca in ziua de azi nu exista iubire, dar sex si curvarie!

| trolloll a răspuns:

Asa e viata asta...amara laughing

| Dan_3443 a răspuns:

Pentru ca nu stim sa scriem...

| PikaChuVB a răspuns:

Te-ai gandit vrodata ca o fi ea cumm zici tu dar poate nu te accepta pentru ca iubeste pe altcineva? poate si pe tine te place una si o refuzi pentru asta...