| Didi_9407 a întrebat:

Oare de ce fostul meu prieten se leaga asa fara motive de actualul meu prieten? Tin sa mentionez ca fostul stie ca sunt cu actualul, iar actualul stie ca am fost cu fostul.

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, cu siguranta exista gelozie in inima lui.Nu te legi de cineva asa aiurea, mai ales ca tocmai de prietenul tau e vorba. E clar ca... e gelos pe el. Poate el mai are sentimente pentru. tine, nu ii esti indiferenta si are ciuda pe iubitul tau actual.
Sau, poate nu suporta gandul ca esti cu altul, din moment ce candva ai avut o relatie cu el, il doare ca ai pe altcineva, sau pur si simplu e vorba de orgoliu.
Ar trebui sa discuti cu fostul prieten, ca nu are de ce sa se comporte asa cu prietenul tau, tu nu mai ai nicio legatura cu el si ar trebui sa ii iei apararea prietenului tau sa nu se mai lege de el fara motive.

| Crisu a răspuns:

DIn gelozie sau din invidie. Poate ca el inca tine la tine si nu suporta sa te vada cu altul.

| Ririru a răspuns:

Pentru ca asa sunt fostii.

Foarte probabil inca tine la tine, nu suporta gandul sa te stie cu cineva. Este GELOS.

Ori e vorba de orgoliu.

| User a răspuns:

Intrebarea asta e ca reclama aia cu ganditorii. "7! 7! Cu siguranta 7 este mai mare ca 2! " laughing

| Lora a răspuns:

Din gelozie asa e cocoshelul isi apara gainilewinking inca te iubeste iar intre actualul si fostul s-a creat o rivalitate

| bOse a răspuns:

Pentru ca inca tine la tine si e gelos.

| Maduliciu a răspuns:

E logic, dhaaa straight face

| Georgix a răspuns:

Fiindca te vrea inapoi...

pupici :*

| Bucuriedeculori a răspuns:

E gelos si te vrea inapoi...