| Dinfamilie a întrebat:

Oare de ce imi vine tot timpul cand vad o fata imi vine sa ma masturbez daca se poate un raspuns

Răspuns Câştigător
| ElenaRaducan a răspuns:

Daca iti vine pai fa-o!

12 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Oare de ce ești tânăr și îți plac fetele? Eu zic că e normal să-ți placă! Dar, sfatul meu pentru tine ar fi să nu vezi fetele doar ca o sursă de plăcere carnală. Ești timid? Poate că ești? Discută cu ele și ai să vezi că femeia merită să fie iubită și pentru altceva - calități spirituale. Iubiți-vă spiritul dragilor, nu vă lăsați să fiți conduși doar de instincte și patimi egoiste.

| Violleta2022 a răspuns:

Obsedat sexual...

| J0B0MAT a răspuns:

Ești obsedat, psihopat, una din astea.

| Lupică27 a răspuns:

Ai vreo boala ceva, boala lui calache cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece hormonii. Mai ales dacă ești la vârsta adolescenței.

| Dinfamilie explică (pentru anonim_4396):

Ma puteti ajuta sa schimb masturbarea facando online adica sa vorbesc cu cineva prin mesaj si sa ma masturbez

| DoctorInFemei a răspuns:

Sa o faci in fata ei

| ElenaRaducan a răspuns:

Esti un pervers?

| Dinfamilie explică (pentru ElenaRaducan):

Adica cum?

| Dinfamilie explică (pentru ElenaRaducan):

In sens?

| Dinfamilie explică (pentru ElenaRaducan):

Poti sa ma ajuti cumva sa incrc cumva sa renunt sau poate as incerca masturbarea prin conversatii

| ElenaRaducan a răspuns (pentru Dinfamilie):

Daca iti vine pai fa-o!

| RaspunsulZilei a răspuns:

Si mie imi vine tare rau de tot sa ma mastrubez in timp ce ma gandesc la femei dezbracate fara chiloti