| xFaith a întrebat:

Oare e bine ce fac ?

Problema sta in felul urmator .

il iubesc din tot sufletul si nu as vrea sa intervina gelozia intr`e noi si sa ne strice relatia. [ tin sa mentionez ca sunt geloasa] .

Vreau sa spun ca mi-am facut un cont fals pe fb numai ca sa-i vad pozele fostei lui prietena . ( Desigur . nu i-am nici un comm sau like, doar am vazut poze) .

Am ajuns sa ma uit pe profilul fostei lui . cam in fiecare zi .

Răspuns Câştigător
| St3fU a răspuns:

Ar trebui sa aiba loc o disctuie serioasa intre voi doi in care sa-l rogi sa-ti zica sincer daca mai simte ceva pentru fosta sau nu. Ma gandesc ca poate asta o sa te mai calmeze, si ii poti cere si parola de la fb daca esti chiar atat de obsedata de astalaughing. Baftawinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja esti geloasa si nu inteleg de ce. De ce te intereseaza fosta lui prietena? Atata timp cat este cu tine nu vad de ce cauti sa strici aceasta relatie. daca va afla fi sigura ca va pune capat relatiei. daca vrea sa te insele nu trebuie sa te insele cu fosta o poate face cu oricine. Cu cat te gandesti mai mult la faptul ca nu o sa mai fiti impreuna cu atat mai repede se va termina aceasta relatie

| AndreisiMaicum a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu cineva care il cunoaste si sa il pui pe acesta sa intrebe daca are sau nu sia autnci actionezi tu.