| xFaith a întrebat:

Oare e bine ce fac ?
Problema sta in felul urmator .
il iubesc din tot sufletul si nu as vrea sa intervina gelozia intr`e noi si sa ne strice relatia. [ tin sa mentionez ca sunt geloasa] .
Vreau sa spun ca mi-am facut un cont fals pe fb numai ca sa-i vad pozele fostei lui prietena . ( Desigur . nu i-am nici un comm sau like, doar am vazut poze) .
Am ajuns sa ma uit pe profilul fostei lui . cam in fiecare zi .
E bine ce fac ?

Răspuns Câştigător
| AngelOfNight a răspuns:

O relatie ar trebui sa se bazeze pe sentimente SI incredere... ce vreau sa zic e ca daca baiatul nu ti-a dat nici un motiv sa fi geloasa ci doar vrei tu sa te 'asiguri' as zice sa o lasi mai moale
Crede-ma ca daca se intampla ca intr-un fel sau altul baiatul sa afle de acest lucru poate s-ar supara si nu cred ca ai dori acest lucru
Nu cred ca e bine ce faci oricum ai lua-o... daca ai ceva banuieli vorbeste deschis, daca nu, cum am mai zis, ia-o mai moale happy

2 răspunsuri:
| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Nu. :O. Esti prea Geloasa... Faii si tu lui un test sa vezii daca poti sa ai incredere in el

| Neagu_Ciprian_1979 a răspuns:

Scurt si la subiect dca esti sigura de faptul ca tu il iubesti si el te iubeste atunci de ce iti mai faci griji. Lasa trecut si incearca sa ai mai multa incredere in relatia voastra cearta nu va ajuta strica tot deci succes