| anonim_4396 a întrebat:

Oare il plac? straight face...arata bine la corp dar la fata nu prea. are cosuri laughing. stiu ca poate unele zic.,, CE ARE DACA ARE COSURI,, dar mnah ce sa zic. voi ati fi impreuna cu un baiat asa.( de treaba, dar la fata nu prea frumos )? mersii funda love struck:*:*

Răspuns Câştigător
| HeartBreaken a răspuns:

Are cateva cosuri, ei si ce? Tu daca aveai in momentul de fata cosuri pe chip, ti-ar fi placut ca iubitul sa iti spuna : -" Stii, a fost frumos dar acum ai prea multe pe fata! Pa! " Cum te-ai simti? Nu cred ca tu nu ai avut vreau cos pana acum! Yo zic sa fii cu el mai ales daca are doar cosuri si in rest e frumusel.

7 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Ce are daca are cosuri? laughing Serios, cosurile ar trebui sa fie printre ultimele lucruri pe care le observam la o persoana(desigur, doar in cazul in care superficialitatea nu este o "boala genetica'')Si decat sa te alegi cu unu frumos dar fara neuroni(sau un numar insuficient de neuroni) thinking ...in secolul XXI acneea nu mai este de mult o problema (cu atat de multe creme,fondul de ten cred ca este cea mai mare "inventie" dupa roata).
Daca il placi de ce sa nu intri in vorba cu el,ma iriti teribil laughing de parca cosurile alea le are de cand s-a nascut si le va avea cu siguranta pana la moarte, incerca sa treci peste, daca il vei cunoaste mai bine sunt sigura ca vei uita de acest defect.

| DeniZu a răspuns:

Eu sincer, una, nu as fi big grin
pentru ca eu cand ies afara cu el, nu ies cu corpul lui la vedere (mai ales iarna), ci, ies cu el, fata lui, care e intotdeuna la vedere...corpul nu prea este. decat la piscina, strand, mare etc...

| Nissa a răspuns:

Sea` happy U cati ani ai? (scuze ca intreb) vrei o relatie serioasa si de lunga durata? straight face daca nu atunci degeaba e de treaba ca mereu o sa conteze mai mult pentru tine cum arata. Asa ca mai bine las-o balta. Baieti mai sunt. unul va fi si pentru tinewinking

| bodysun a răspuns:

E la pubertate baiatu, dupa ce va trece aceea perioada se vor duce cosurile.bft

| VeveL05 a răspuns:

Mi s-a intamplat sa fiu laughing era super de treaba si nu ma interesa cum arata la fata puppy dog eyes nu e mare lucru >big grin

| BubbleShoot a răspuns:

Multumes pentru ajutor. acum nu sunt cu el...da sigur ma va intreba in urmatoarele zile ...cum ziceti si voi cosurile trec nu? :*:*. mersii >big grin

| loredanadevil a răspuns:

Daca tii la el cu adevarat nu conteaza ce e pe dinafara ci in nauntru