| AnaBejenaru a întrebat:

1.Cand vedeti un baiat, conteaza mai mult cum arata la fata sau cat de facut e?
2. Daca va place un baiat, faceti primul pas sau asteptati sa-l faca el?
3.Preferati un baiat cu multi bani in locul unuia destept, frumos, dar mai saracutz?
4.De cat timp e nevoie intr-o relatie ca sa va culcati cu el?
5.Va plac baietii care o tzin numai in petreceri?
6.La ce varsta vreti sa va casatoritzi?
7. Daca ar veni un baiat cu mult mai frumos, cu mult mai multi bani, si care s-ar dovedi mult mai destept ca prietenu vostru. daca ar veni si v-ar intreba daca vreti sa fiti impreuna, ati accepta?
8.Va plac baietii f tupeisti sau cei care isi vad de treaba lor?

fundita raspunsuri sincere

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

1.Ca aspect fizic nu tin sa fie nu stiu ce frumusete.Imi plac bratele frumos lucrate si un zambet mereu pe coltul gurii
2.Prefer sa fiu cuceritasmug
3.Banii altuia nu imi aduc niciun fel de satisfactie.Bani voi face si eu la un moment dat, de ce sa fiu pe interes?oh go on
4.Habar nu amthinking
5.Nu.Prefer un tip linistit
6. 25+
7. Daca l-as iubi pe actual, nu
8.Imi plac baietii cu bun simt

| pwp a răspuns:

1.cum arata la fata
2.astept sa il faca el
3.as vrea o combinatie:destept, frumos, bogat
4.in jur de un an
5.nu prea!
6.intre 25 si 30 de ani
7.depinde cat de mult il iubesc pe actualul!
8. o combinatie:nici prea tupeist, nici prea timid

pa-pa!love struck

| cosmina05 a răspuns:

1.conteaza cum gandeste.
2.astept sa faca el primul pas
3.nu e bine daca are prea multi bani, pentru ca asta i se urca la cap, se crede superior, crede ca te poate cumpara, etc.si in plus si eu imi permit sa mananc o prajitura sau sa-mi cumpar ceva
4.eu am intretinut relatii intime doar cu baiatul cu care sunt acum, si asta a fost dupa 3 luni de relatie.era necesar sa aflu ce vrea, pe mine ca persoana, personalitate sau doar sex.
5.nu,nu-mi plac
6.pe la 22
7.nu,nu as accepta.am facut multe pentru relatia noastra si nu as da cu piciorul in ceea ce am construit.am nevoie de o persoana care sa ma inteleaga, cu care am ce vorbi, nu cu unul care stie doar sa scoata bani si sa obtina ce vrea.chiar nu ma impresioneaza cu nimic astfel de baieti
8.prefer baietii mai linistiti

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

1.La fatukahappy
2.nu stiu ...depnde unde sunt...sau daca am curaj(mie mi de intappla unori sa ma uneori sa nu)
3.Mai Biiine sarak ca nici eu nu; sss tare bogatahappy
4.Inka nu-s ca doar 14 ani am dar din prima de ma intreba oricand ar fi as zice nu sa vad rezista mai mult:devil)
5.NU
6.Pe la 40laughing
7.Nu eu daca sunt cu "unu"nu vreau sa fiu cu altcineva si de mi-ar placeahappy
8.Aia cuminti ca m-am saturat de tupeisticryingdar nu prea sunt asa ceva:devil)

| B3belusha a răspuns:

1. la fata, poti sa ai muschii ca vandam dar la fata sa arati ca dr*c*
2. sa faca el, daca tot nu face ii dau de inteles ca-l plac dar nu i-o zic.
3. destept, frumos, imi saracuta, fiind destept, facem singuri baniwinking
4. pai, trebuie sa ajngi sa te cunojti ff bine, sa jtyy si defectele si calitatile persoanei respective*sa ajungi sa ia incredere in ea, 8-10 luni.
5. mai, s-o tina numa si numa intr-o petrecere nu, dar asa, sa zicem la fiecrae saptamana, la fiecrae 3 zile ce are? ma distrez si eu p langa el laughing
6. sincre dupe ce termin facultatea, sa fiu pe piciorele mele, deci 22-23 ani.
7. nop, si credc ca asta ai raspunde si h ca odata ce esti cu o persoana el e in mintea uh, fiind mia presus decat oricine, si baiatul asta *perfect-* asa cum l-ai descris s-ar putea sa nu vrea ceva mai serios, ci doar o aventura. deci cu siguranta nu as accepta.
8. blushing sa aiba oleaca d tupeu. cu tupeul rezolvi multe in viata, dar atunci cand e cazul a-si vada d treaba lor, deci oleaca din amandoua big grin
*am fost cat se poate d sincera happy*

| Buh a răspuns:

1.Cum arata-n general aspectul fizic[si am refer si la fata] dar si interiorul sau, cum se comporta.
2.Incerc sa comunic cu el sa-l"vrajesc".
3.Prefer un baiat destept, frumos si totusi saracut[nu conteaza cati bani are].
4.Nu de acum.
5.Imi plac baietii care se duc la petreceri dar nu sa o tina numai in petreceri.
6. Ãhààà! Peste muult timp, cu siguranta nu in viitorul apropiat. Pot spune ca pe la 26-27 de anithinking[doar cred]
7.Nu,daca tin la baiatul cu care sunt.
8.Baiertii tupeisti dar in limita bunului simt.

happyFunda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)initial ma uit la cum arata si apoi ii testez caracterul.degeaba arata bine (aspectul fizic)daca are un caracter... oribil.
2)la inceput vad cum reactioneaza el. daca vad ca el nu da nici un semn de viata nu face el un pas.atunci il fac eu... cel putin nu voi regreta ca l-am asteptat si el nu a facut nici un pas.cine stie poate iese ceva.:-X
3)il prefer pe ala destept frumos(nu neaparat e de ajuns sa fie dragutz.totusi sa nu-mi fie rusine sa ies cu el pe strada)si saracutz.:-D
4)depinde de relatie si de baiat... e de ajuns o luna(cred)
5)nu neaparat.prefer unul cuminte care o lasa mai moale cu petrecerile, cluburile.nu zic sa nu se duca dar nici chiar asa des.in fiecare zi sau odata la 2 zile.mai rarutz ca-i mai dragut.
6)supa ce termin facultatea, dupa ce voi avea o meserie acre imi va aduce profit ca sa stiu ca nu voi muri de foame.cand imi voi gasi persoana potrivita.
7)daca tin la baiatul cu care sunt.nu...nu-mi pasa ca arata mult mai bine, ca are mul mai multi vbani ca el.il aleg tot pe ala.si stiu ca nu voi regreta
8)sincer ii prefer pe cei mai "tupeisti'...ptr ca asa sunt si eu...

la revedere. pupkiss multumim pentru postare.au fost faine intrebarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Cum arata la fata.
2.Depinde. O singura data s-a intamplat sa fac eu primul pas.
3. Unul inteligent. Banii ii facem amandoi. Urasc femeile intretinute.
4.Nu timpul este important ci el ca persoana. Nu exista un timp anume.
5. Imi plac cei care stiu sa se distreze. Dar bineinteles, totul ponderat.
6. Dupa 25 sigurlaughing.
7.Nu. Daca sunt cu altcineva inseamna ca il vad mult mai frumos decat "nou-venitul".
8. Cei care isi vad de treaba lor. Care stiu ce inseamna respectul.