| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie ce inseamna daca visezi o persoana de mai multe ori? Deci am visat de mai multe ori un baiat de la mine din cartier cu 2 ani mai mic decat mine insa mie nu imi place de el si nu stiu de ce dar l-am visat de mai multe ori laughing Nu consecutiv.

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti foarte mult la persoana respectiva in timpul zilei.

| Voidwithin a răspuns:

De obicei inseamna ca il porti foarte mult in cap pe baiatu acela.
In rest nu vad de ce ar insemna ceva.
Toti viseaza persoane cunoscute.

| MotanAndrei a răspuns:

Poate in timp, v-a insemna ceva pentru tine acel baiat.

| Rebecca123 a răspuns (pentru MotanAndrei):

Sunt sigura ca nu crede-ma chiar nu sunt atrasa de el plus ca este si mai mic decat mine.