| Marrychriss a întrebat:

Oare ma place?
Suntem colegi de banca din Noiembrie.
Avem aceleasi gusturi si suntem cam surprinsi ca facem aceleasi lucuri.
Nu stam mult timp impreuna. Dupa ore poate putin.
Ultimele dati am vorbit destul de mult la telefon juma' de ora si chiar o ora. Am vb despre scoala dar si am pierdut timpul la telefon
Pe mine ma suna sa imi ceara temele. Si sa ma roage sa ii imprumut caiete.
Pe mine nu ma ia niciodata in brate. Pe celelalte fete da.
Prin decembrie am pus o colega sa il intrebe daca ma place si a spus ca nu.
Glumim tot timpul in ore...Ii barfim pe profi', radem.
E amuzant, dar uneori e foarte rautacios.
Nu stiu ce sa fac. Il plac mult si nu stiu daca ma place...
Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| YourArt a răspuns:

Are toate senele ca te place. Raspundei si mie la o intrebare sa zicem ca vine un baiat sa te intrebe daca-ti place de cutarica tuh ai zice da?
Dupa ar afla toata casa te-ai gandit la asta?

| Marrychriss explică (pentru YourArt):

Ahhhh... La asta chiar ca nu m-am gandit...

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este ca nu te place, doar se foloseste de tine pentru teme. In tinerete, cand imi placea o fata, ii aratam asta si o ajutam eu la cate ceva, inclusiv la scoala, nu invers. Refuza-l de cateva ori si vezi daca mai vorbeste cu tine si o sa-ti dai seama despre ce este vorba. Numai bine!

| naitreaba a răspuns:

Nu te place. esti in friendzone happy de ce ar fi timid doar cu tine cand cu celelalte fete nu e? Fi serioasa.

| LulyXOXO a răspuns:

Esti sigura ca nu confunzi dragostea cu sentimentul de atasare? Mie mi s-a intamplat la fel. Dar dupa mine eu cred ca el te place si nu te imbratiseaza doar pentru ca e timid fata de tine

| Doarr a răspuns:

Pai poate te place ca amica.el crede ca si tu la fel.sau poate i-a fost rusine sa spuna ca te place