| alle24 a întrebat:

Hey. Am o nedumerire.
Imi place de un baiat din clasa mea. Si uneori imi da si el impresia ca ma place. Face anumite gesturi. de exemplu se joaca in parul meu uneori in timpul orelor. imi face foarte des cu ochiul. stam si radem si glumim in timpul orelor. ne mai tragem cate o privire.
imi ofera haina lui sa ma incalzesc iar pe holuri vine si se pune la mine-n brate ca sa-l incalzesc si pe el.
imi zambeste foarte des si e genul de baiat care iti deschide usa sau iti cara ghiozdanul sau alte d-astea.
de cateva ori am ajuns la subiecte profunde de discutie cu el.
eu-l plac destul de tare. dar sunt putin cam timida cand vine vorba de el.
el ma place?

Răspuns Câştigător
| LargoWinci a răspuns:

Hei! Nu te cunosc personal dar stiu destul de bine despre ce vorbesti. Eu ajut mereu prietenele mele cu chestii din astea mai ales pe prietena mea cea mai buna :3. Imi place sa ajut :3. Team adaugat ca prietena iti mai trimit mesaje din cand in cand ca sa iti dau niste sugestii. Dar trebuie sa imi spui povestea ta de la inceput cu detalii. happy. O sa incerc sa te ajut cat de mult pot happy

1 răspuns:
| Laura927 a răspuns:

Sigur ca te place!