| jonnnyyy a întrebat:

Oare mai gasesti o fata cuminte in ziua de azi, virgina, sa nu fumeze sa fie o fata la casa ei? AST RASPUNS SI MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| AlexandraAlee a răspuns:

@Jon, cu siguranta mai gasesti fete virgine si care nu fumeaza si sa fie la casa ei happy.
Si eu ma aflu prin astea si prefer sa fiu virgina cat mai mult timp happy. Si cine a zis ca la tara nu sunt curve? sunt si aici happy. chiar eu cunosc destule fete din sate vecine care-s curve si nu mai sunt virgine si care fumeaza si care umbla noaptea pe la baieti oh go on.
Daca iti trebuie o fata cuminte, cauta cu atentiewinking.

59 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Extrem de rar.
Se iau toate una dupa alta, au senzatia ca sexul sau fumatul sunt acte de bravura care le ridica in proprii ochi...
Chiar ma bucur sa vad ca mai exista!

| mgtow a răspuns:

Da gasesti problema e ca acele fete sunt de etnie rroma si pun pariu ca nu te inseala deloc si e virgina cand o iei de nevasta.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrei să o iei tu de nevastă?
Caută, există, este o floare rară!
Pa, pa.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dacă o fată îţi spune că are 21 ani,e virgină,nu fumează, nu bea cafea şi pune suflet mult, mă crezi?

| Ririru a răspuns:

Exista fete. Am si prietene asa.
Eu cred ca depinde si de parinti, eu la cei 16 ani ai mei, nu fumez, nu beau, nu umblu` cu mai multi si sunt virgina. A, si am o relatie de un an jumate cu un baiat. happy

| dincolodevise a răspuns:

Eu cred ca da .

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@Jelli,eu as fi un bun exemplu pentru cerintele tale. happy
Virgin sunt,sex nu vreau, doar dupa ce ma casatoresc, si cred ca pe viitor o sa fiu la vila mea.hee hee

| Dennys1521 a răspuns:

1 la 1000

| Lacoste a răspuns:

Gasesti daca stii unde sa cauti.

| Nastia a răspuns:

Da,ori are 13 ani ori e de la tara, pocaita sau foarte credincioasa.

| SociallyDepressed a răspuns:

Da,mai gasesti.Nu toate fetele se iau dupa "moda" asta cum ca e rusine sa mai fi virgina, sau fumezi ca sa "dai bine" in grupul tau de prieteni.
Unele inca se bucura de copilarie pentru ca realizeaza ca au timp pentru sex and stuff.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Daca pentru tine asta inseamna perfectiune la o femeie, sa fie virgina si sa nu fumeze, mi-e mila de tine, asta e mentalitate de baiat crescut la coada vacii.

| rox13yy a răspuns:

Da jon, mai gasesti.dar ai da cutat bine

| rox13yy a răspuns:

Uite,vezi jon ca sunt sh fete cuminti?

| lauracraciun a răspuns:

Si eu suntlaughingsunt destulehappyinsa trebuie sa stii unde cauti.nu ma ma refer la tara neaparathee hee

| szergiu a răspuns:

Da, majoritatea feteleor de la tara.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Pai de exemplu eu am 18 ani si inca sunt virgina. Nu fumez nu beau, sunt calculata, cu capul pe umeri.
Pa, pa.

| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Sa mor eu de va inteleg. De cand va dati si voi seama ce aveti intre picioare alergati dupa toate panaramele, prostiti o gamada de fete naive, va bateti joc de ele, apoi le parasiti si cand v-ati plictisit va trebuie o fata cuminte, virgina cum zici tu.laughing lasand asta de-o parte mai exista asa fete dar rar. trebuie cautate bine.

| duchamp a răspuns:

Nici la tara nu se mai gasesc fete "pure"cum ziceau alti, eu zic, ca astea de la tare sunt cele mai mari c***e, pe cuvant.
si sa-ti raspund la intrebare, eu am 18 ani,sunt virgina,nu fumez,nu beau, stiu sa impun reguli si imi place sa fiu respectata, sper ca te-am ajutat tongue :*
Pa, pa.

| Nymphetamine a răspuns:

Da.Pe mine. happy

[majuscule]

| EuTeIubesc a răspuns:

Da! Eu!laughing
Da, dar nu prea multe

Răspuns utilizator avertizat
| Mada4ghn a răspuns:

Eu cred ca numai la tara gasesti fete PURE

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Sunt daca stii sa cauti dar foarte rar gasesti o fata de treabahappyspre exemplu eutongue

| ruxyrusu a răspuns:

E clar ca se gasesc rar fetele cuminti in ziua de azi, dar sa stii ca ele exista numai ca trebuie sa cauti astfel de fete

| wiufh a răspuns:

Eu, spre exemplu.laughing
Funda, pls.

| lavi_3436 a răspuns:

M-ai strigat?

| Răspuns_9097 a răspuns:

Da,dacă şti ce să alegi şi dacă mai ai şi puţin noroc poţi găsii.Din păcate aceste specii sunt pe cale de dispariţiebatting eyelashes

| pufu :* a răspuns:

Oare mai gasesti in ziua de azi un baiat cuminte, nu neaparat virgin ( dar care sa nu fi fost cu enshpe mii de fete inaintea ta ), care sa nu fumeze, sa nu bea si sa fie la casa lui? si mai ales sa nu se scuze pentru toate cele de mai sus prin simplul fapt ca e "barbat"? raspunde-mi tu la intrebare si apoi o sa-ti raspund eu happybig grin