| ReZiSTorr a întrebat:

Oare mai exista iubire in ziua de astazi? Sau doar baietii se dau "mari" cu cati bani au,masini luxoase, haine de firma, iar fetele isi etaleaza corpul si pun botul "barbatilor"?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand trec anii si nu gasesti ti se duc sperantele. Una e sa prinzi la 20 cand e vremea tineretii. Alta dupa 30 cand ti s-a luat si multe vin cu un rulaj indecent apoi tu zici ma daca eu nu am rulaj in domeniu si ea are de ce sa fiu fraier? Sant care nu le pasa dar altii tin cont, mai ales ca nu arata bine dupa 30 omul incepe sa aiba riduri sa arate urat la ele se vede dar la noi nu daca nu bei nu fumezi te mentii pana pe la 55 asa

| RAY a răspuns:

Exista, este parte a ceea ce inseamna umanitate, daca validezi fizic vei avea parte de iubire fara sa ai bani, lauda este pacatoasa

| Sofer a răspuns:

Mai exista dar trebuie sa o întâlnești, însă e cale lunga pana acolo.

| Nemessys a răspuns:

Altul care a avut 2 sau 3 fail uri cu fete și se îndoiește asupra iubirii?

Man, calmează te și continua sa încerci.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu exista iubire. Acum banii sunt baza, din pacate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu dacă există sau nu, dar n-ar strica să mă giugiulească și mângâie una. As avea chiar nevoie. Că simt că înnebunesc altfel.
Mai ales daca are forme etalate calumea și mai pune botul pe mine. As fi in al 9-lea cer.

Chestia e că trebuie să fi un dulău mai, cum sa zic relaxat/ nu maidanez care latră că nu se apropie nici una.și fetele simt la fel, stai tu liniștit, alea care pun "botul" la niște idioți. Nu numai pe tine te doare.

| Michaeel a răspuns:

Nu cred in iubire, dă-i dracu pe toți ca n-am eu nevoie de iubirea nimănui. Exagerezi acum ca nu toate femeile se gândesc numai la mașini și bani. Alea sunt femei pe interes..

| AlexValentinn a răspuns:

Jumatate ai dreptate, jumatate n-ai. Exista iubire adevarata, dar in ziua de azi mai rar decat la vechile generatii si asta din cauza internetului. Internetul a schimbat tot. Dar ca sa poti sa gasesti iubirea adevarata va trebui sa fi atent la ce alegeri vei face, daca vei lua intotdeauna fetele usuratice care le combini instant si le freci in cateva ore / zile nu te astepta sa reusesti ceva serios cu ele si vei ramane mereu dezamagit. Eu stiu ca e mai usor sa nu te complici si sa le iei pe cele usuratice, dar daca vrei rezultate pe termen lung trebuie sa muncesti si sa faci sacrificii.

| Stegman a răspuns:

Exista.

| Ionelymary a răspuns:

Exista. Nu trebuie sa o cauți, vine ea pe neașteptate. Și o vei recunoaște. Vei vedea că foștii /fostele nu au fost decât o parte din ce e marea iubire. Nu trebuie sa te raportezi la fenomenul acesta bazat pe materialism. Iubirea adevărată e eterna. Dincolo nu plecam cu avuții, doar cu comorile din suflet. Vei vedea fete/băieți care au țelul de a găsi unul/una cu bani, dar asta este. Tu ai nădejde și crede in iubire.

| Ionelymary a răspuns (pentru Ionelymary):

Plecam dincolo cu comorile din suflet și cu faptele bune și rele