| anonim_4396 a întrebat:

Oare nu ma baga in seama pentru ca nici eu nu ii zic nimic? sau pentru ca nu ii pasa de mine? [inainte ma saluta mereu]

Răspuns Câştigător
| blonduu a răspuns:

Hmm.saluta'l, probabil nu te saluta deoarece si el crede acelasi lucru ca si tine, si considera ca daca te saluta nu il saluti. Saluta'l si mai mult ca sigur te va saluta! Eventual daca vrei sa incepi o discutie, arunca si un "ce mai faci" happy

1 răspuns:
| milika a răspuns:

Poate vrea mereu sa fie sau sa arate mai cu nasul pe sus pot sa zic... dar in fine asta fiecare cu a lui...depinde de iedukatie si de minrie