| impossible_9700 a întrebat:

Sunt minoratongue. si de apox 3 luni un barbat casatorit ma saluta mereu cand ne intalnim, imi zambeste, ma priveste intr-un mod mai aparte... El are peste 27 de ani...am auzit ca are si copii. Intrebarea mea este: Oare din ce motiv ma tot baga in seama si se uita asa la mine?happy stiu.stupida intrebare dar mi se pare ciudat si sunt curioasa. multumesc celor care isi dau cu parerea:*

8 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Nu sunt sigura ce vrea! Dar daca vrea o relatie cu tine sa te feresti de el cat poti pentru ca barbatul insurat tot la nevasta si copii se intoarce.

| тecнιннιlα a răspuns:

Sunt mai multe "idei" ca sa spun asa laughing. Ori ii un pervers si vrea sa profite de tine. ori ii un obsedat si pentru el asta ii ceva obisnuit. ori cum spunea "calmant" te vede o fata mica si te simpatizeaza. dar ult varianta mi s`ar parea cat de cat acceptabila daca ti-ar fi cel putin o cunostintawinking. Nu`i mai da atata importanta acestui barbat, daca te deranjeaza ignora`l iar daca se ajunge mai raw vb cu cineva apropiat happy.

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu cred ca te-ar placea, asta doar daca nu e pedofiil.
Adica ar fi ciudat, crede-ma asa am si eu un vecin, si imi "place "da e de treaba, prin sensul asta.Si de aia se comporta cum se comporta cu mine ca fac glume cu el in liftlaughing
E doar o simpla prietenie, poate te vede ca pe fata lui...sau surioara.

| pwp a răspuns:

Vezi sa nu fie un violator...

| personaljesus a răspuns:

Nu stiu ce sa iti raspund pentru ca traiesc aceiasi situatie, doar ca la mine nu e casatorit si mi-a spus ca ma iubeste ( si eu sunt tot minora) tongue

| impossible_9700 explică:

Eu stiu cine e, dar el cred ca stie doar ca sunt la scoala din apropierea slujbei lui. M-am gandit si eu ca poate ma simpatizeaza pentru ca sunt un copil, dar mi-a facut si cu ochiul si din aceasta cauza m-a pus pe ganduri. Iar cand ma vede mai de la distanta imi face cu mana...
Multumesc pentru pareri:*:*

| impossible_9700 explică:

Poate sunt grav bolnava "teoway" dar in ziua de azi e posibil orice :-s

| CaLmAnT a răspuns:

Uite:

Te vede ca esti un copil mai mik si e logic ca te saluta ins ca e un om politicos, care saluta oamenii te vede ca esti minora si lui i se pari un copil inofensiv si dragalas ca de-aceea iti zambeste este casatorit nu te place adica te place dar ca esti un copil mic adica are ssotie pe care o iubesta ins ca te simpatizeaza pentru ca etshi mult mai mica decat el si de aceea nu te mai gandi zabeste si tu frumos in acele momentete si apoi pur si simplu treci

Succes!